Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Akademia Onboardingu

Akademia Onboardingu to kompleksowa dawka wiedzy na temat projektowania i optymalizacji procesu wdrożenia pracowników w dużych firmach.

Odpowiadasz za wdrożenie pracowników w Twojej firmie? Optymalizujesz istniejący proces? Chcesz zaprojektować go zupełnie od nowa? Akademia Onboardingu jest dla Ciebie.

Poradnik „Onboarding na nowo”

Bezpłatny ebook na temat wdrażania pracowników w czasach #NewNormal, tworzony we współpracy z gronem ekspertów.

Cykl 3 webinarów

Cykl darmowych webinarów eksperckich, z udziałem Mai Gojtowskiej z Gojtowska.com, Iwony Michalczyk z InPost i Andrzeja Adamca z T-Mobile.

Weź udział w Akademii i odbierz certyfikat

Na uczestników całego programu Akademii czekają certyfikaty elektroniczne, które roześlemy po zakończeniu całego cyklu (tj. na początku lipca)!

Jak odebrać certyfikat? Weź udział we wszystkich wydarzeniach Akademii! Pobierz naszego e-booka i weź udział we wszystkich trzech webinarach, odbywających się w maju i czerwcu.

Pamiętaj, aby na obie aktywności (e-booka i cykl webinarów) zarejestrować się korzystając z tego samego, firmowego adresu e-mail. To on będzie dla nas podstawą do zweryfikowania Twojego udziału w pełnym programie Akademii.

Akademia Onboadingu | odbierz certyfikat udziału

Bierzesz udział w Akademii? Podziel się informacją na ten temat korzystając z hashtagu #AkademiaOnboardingu

Dlaczego Gamfi organizuje Akademię Onboardingu?

Od lat pomagamy dużym firmom w usprawnianiu procesu wdrożenia pracowników. W efekcie naszych doświadczeń stworzyliśmy gotową aplikację do onboardingu, która upraszcza i przyspiesza onboarding.

Nasze rozwiązanie sprawia, że pracownicy chętnie przechodzą przez trudny i stresujący proces wdrożenia oraz szybciej osiągają ponadprzeciętne rezultaty w pracy już po wdrożeniu.

Poznaj rozwiązanie Gamfi do onboardingu »

Hi | Witaj w Akademii Onboardingu Gamfi