Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

Poznaj aplikacje Gamfi

Pozwól nam spersonalizować ceny do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Wypełnij formularz, aby poznać cennik.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (rozumianych jako dostęp do wersji demonstracyjnej oraz materiałów z nią związanych) zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Masz prawo do usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na rodo@gamfi.pl.

Dlaczego Gamfi | Doświadczenie spółki Gamfi

Co się wydarzy po wypełnieniu formularza?

  • Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszego zespołu, który przedstawi i opisze ofertę cenową.

  • W dalszej kolejności zaproponuje Ci spotkanie pogłębiające wybrane wątki bądź bezpłatne testy aplikacji onboardingowej.

  • W ramach testów otrzymasz dostęp do aplikacji, w której uruchomisz przykładowy proces onboardingu i zaprosisz do niego wybranego pracownika.
Współpraca Danone x Gamfi

Gamfi x Danone: spójne wdrożenie pracowników wielu spółek

Danone w Polsce to grupa spółek, które zatrudniają łącznie 3000 pracowników. Kluczowa dla organizacji jest edukacja pracowników, dlatego firma stworzyła program 3mam z DANONE. Dzięki aplikacji Gamfi Onboarding pracownicy otrzymują dostęp do wiedzy zgromadzonej w ramach programu już pierwszego dnia pracy.

Czytaj całość >>

Gamfi x BGK: angażujący proces onboardingowy

Od maja 2021 roku wdrożenie stacjonarne do banku jest poszerzone o aplikację Gamfi Onboarding, adresującą trzy etapy procesu. Nowo zatrudnieni pracownicy Banku Gospodarstwa Krajowego otrzymują dostęp do aplikacji wdrożeniowej już na etapie pre-onboardingu, zanim dołączą do organizacji.

Czytaj całość >>


Współpraca CA EFL x Gamfi

Gamfi x EFL: wdrożenie w nowy system pracy

Zmiana siedziby spółki była finalnym etapem prowadzonej od 1,5 roku transformacji organizacyjnej mającej na celu wdrożenie modelu Activity Based Working.

Aplikacja Gamfi Onboarding musiała spełnić jednocześnie wiele założeń. Obok sprawnego wdrożenia pracowników w nowej lokalizacji kluczowym jej celem była weryfikacja wiedzy pracowników.

Czytaj całość >>