Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Znamy się na rzeczy

Mamy 10 lat doświadczenia w grywalizacji, a od 6 lat skupiamy się na wspieraniu efektywności organizacji. Całą naszą wiedzę zamknęliśmy w dwóch wspaniałych produktach.

Zmieniamy rzeczywistość (od dawna)

Oferowane przez nas rozwiązania przetestowaliśmy na sobie. Już kilkanaście lat temu stale angażowaliśmy grywalizacją tysiące fanów drużyny e-sportowej.

Tworzone przez nas aplikacje osiągały niewiarygodne rezultaty, włączając uczestników w realizację konkretnych zadań. To wtedy w naszych głowach zrodził się pomysł na Gamfi. Spółkę powołaliśmy do życia w 2011 roku. 

Naprawiamy to, co nie działa w środowisku pracy

Od 2015 roku skupiamy się całkowicie na zwiększaniu efektywności organizacji. Robimy to, usprawniając dwa kluczowe procesy biznesowe: onboarding pracowników i zwiększanie efektywności zespołów opartych o KPI.

Dlaczego uznajemy je za kluczowe? Bo wpływają bezpośrednio na wyniki organizacji i jednocześnie rodzą setki wyzwań: operacyjnych, zarządczych i procesowych. Nasze produkty odpowiadają na te wyzwania.

Dowiedz się więcej o aplikacji Gamfi Onboarding >>

Dowiedz się więcej o aplikacji Gamfi TeamBOOSTER >>

Zwiększamy: efektywność, zaangażowanie, wyniki 

Tworzone przez nas rozwiązania wnoszą realną wartość do organizacji. Nasze aplikacje przyspieszają procesy i zwiększają efektywność pracowników, którzy w nich uczestniczą.

Efekt? Znaczące oszczędności dla organizacji i zwiększenie jej przychodów – zależnie od produktu, który wybierzesz.

Bazujemy na sprawdzonych metodykach

Nasze doświadczenie w zwiększaniu zaangażowania i motywacji łączymy z metodami naukowymi. W naszych produktach korzystamy ze sprawdzonych metodyk zwiększających efektywność konkretnych procesów biznesowych.

Aplikacja onboardingowa Gamfi bazuje na amerykańskiej metodyce 4C, a aplikację TeamBOOSTER oparliśmy na autorskim modelu Smart Growth.

Dowiedz się więcej o metodyce 4C w onboardingu >>

Z naszych rozwiązań korzystają największe firmy

Co ich do nas przekonało? Oto kilka faktów

aplikacja typu no-code, niewymagająca programowania

krótki czas wdrożenia narzędzia w organizacji

szybkie i sprawne wsparcie customer service

kompleksowość usług wdrożeniowych i utrzymaniowych

Nasze produkty są skuteczne, bo skuteczna jest grywalizacja

Czym jest grywalizacja? W rynkowej definicji: wykorzystaniem mechanizmów z gier w kontekście nie związanym z grami.

W naszym rozumieniu: sposobem na uwolnienie potencjału ludzi za sprawą mechanizmów zachowań, zgodnie z którymi wszyscy działamy. 

Poznaj nasze podejście do grywalizacji >>

Grywalizacja w produktach Gamfi

Rozumiemy potrzeby największych organizacji

dane przechowujemy na obszarze UE

gwarantujemy pełne szyfrowanie danych

wspieramy SSO i poziomy dostępu administratorów

działamy zgodnie z wymogami RODO

korzystamy z infrastruktury chmurowej ze wsparciem technicznym w Polsce

Bloga Gamfi | Inwestycja Pracuj Ventures

Gamfi x Pracuj Ventures: nasz znak jakości

17 września 2020 podpisaliśmy umowę inwestycyjną z Pracuj Ventures – pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych w regionie CEE corporate innovation funds. Partnerami zarządzającymi funduszu są współzałożyciele stojący za sukcesem Grupy Pracuj. Fundusz koncentruje się na inwestowaniu w firmy zajmujące się technologiami wspierającymi HR oraz learning & development.

Dowiedz się więcej o inwestycji PV >>

Przyszłość zaczyna się dziś. Nasze działania badawczo-rozwojowe 

Równolegle do naszej bieżącej działalności prowadzimy działania R&D. Naszym celem jest tworzenie technologii służącej dobrostanowi ludzi. Uczenie maszynowe, biometria behawioralna, neurokognitywistyka to obszary badawcze, w których upatrujemy przyszłości rozwiązań HR. Wierzymy, że nowoczesny biznes musi współpracować ze światem nauki, dlatego nawiązaliśmy współpracę z ośrodkami naukowymi i badawczymi z Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

Sprawdź nasze doświadczenie w praktyce.

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym zespołem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Mają Państwo prawo do, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.