Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Efektywny zespół z Gamfi Team Booster

Aplikacja Team Booster: sposób na efektywny zespół sprzedaży i obsługi klienta

Aplikacja Team Booster tworzona przez Gamfi wspiera efektywność zespołów pracujących na KPI w dużych organizacjach.

Nasze rozwiązanie integruje się z popularnymi systemami CRM (customer relationship management).

Dzięki zaawansowanej grywalizacji oraz automatycznej komunikacji AI wykorzystującej bota samodzielnie wybierającego dogodne kanały komunikacji (e-mail, sms, push, MS Teams) aplikacja na bieżąco motywuje pracowników do realizacji celów KPI.

Team Booster = Twój efektywny zespół

Kluczowe funkcje naszego rozwiązania

Grywalizacja

Najbardziej zaawansowany silnik grywalizacji zawierający kilkadziesiąt mechanizmów skupionych na budowaniu motywacji do działania.

Wyzwania KPI

Wyzwania motywujące do realizacji postawionych celów indywidualnych i zespołowych, dopasowane do cyklu sprzedaży organizacji.

Dashboard KPI

Personalny kokpit dla pracownika i menedżera z podglądem realizacji celu i rekomendacjami kolejnych zadań do wykonania przez pracownika.

Bot

Działający w tle bot, który dopasowuje dogodne kanały komunikacji do każdego pracownika i motywuje go do realizacji celów KPI.

Baza wiedzy

Zgromadzone w jednym miejscu treści edukacyjne, produktowe i szkoleniowe, oparte na mechanizmach micro-learningu.

Wyzwania wiedzowe

Wyzwania typu knowledge sharing zachęcające pracowników do dzielenia się wiedzą i najlepszymi praktykami w realizacji KPI.

Rankingi

Transparentne rankingi indywidualne, zespołowe, regionalne, dające możliwość podglądu swoich wyników na tle współpracowników.

Integracja z CRM

Możliwość rozszerzenia aplikacji o integrację z narzędziem CRM, z którego pobierane są automatycznie dane dot. realizacji KPI.

Storytelling

Gotowe szablony misji do najpopularniejszych wyzwań KPI i bazy wiedzy oparte o narracje fabularne zwiększające motywację pracowników.

Automatyczna komunikacja

Wielokanałowa automatyczna komunikacja e-mail, SMS, push, Teams, Slack wraz z kreatorem wiadomości na podstawie gotowych szablonów.

Personalizacja

Dopasowanie kolorystyczne interfejsu platformy zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi i firmowym CI.

Analityka i insights

Dostęp do panelu analitycznego z informacjami o poziomie realizacji celów i zaangażowaniu pracowników w wyznaczone zadania.

Z naszej aplikacji do zwiększania efektywności zespołów korzystają

Motywuj zespół do realizacji wyższych celów KPI

Zostaw nam kilka informacji na swój temat w formularzu obok.

Odezwiemy się do Ciebie wkrótce i zaprezentujemy Ci mechanizmy grywalizacyjne, które wspierają organizacje w budowaniu efektywnych zespołów.

Jeśli wolisz szerzej opisać nam kontekst i potrzeby swojej organizacji, wyślij nam wiadomość na adres contact@gamfi.com.

Do zobaczenia wkrótce!

    Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Mają Państwo prawo do, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.