Skontaktuj się z nami: contact@gamfi.com

Sprawdź, jak wiele zmienia Gamfi

Zobacz case studies i przykłady użycia naszych aplikacji wspierających onboarding pracowników i motywację zespołów pracujących na KPI.

Dzięki aplikacji Gamfi Onboarding skutecznie edukujemy nowo zatrudnionych, dopasowując zakres wdrożenia do ich roli.

Zuzanna Brzeska Danone x Gamfi

Zuzanna Brzeska
Talent Development & Learning Specialist
DANONE

Gamfi x Danone: spójne wdrożenie pracowników wielu spółek

Danone w Polsce to grupa spółek, które zatrudniają łącznie 3000 pracowników. Kluczowa dla organizacji jest edukacja pracowników, dlatego firma stworzyła program 3mam z DANONE. Dzięki aplikacji Gamfi Onboarding pracownicy otrzymują dostęp do wiedzy zgromadzonej w ramach programu już pierwszego dnia pracy. Onboarding jest także poszerzony o szkolenie BHP. Z aplikacji onboardingowej DANONE korzysta kilka grup odbiorców – szczegółowy zakres dostępnego wdrożenia jest uzależniony od charakteru zatrudnienia pracownika i różni się między poszczególnymi grupami.

Czytaj całość >>

Gamfi x BGK: angażujący proces onboardingowy

Od maja 2021 roku wdrożenie stacjonarne do banku jest poszerzone o aplikację Gamfi Onboarding, adresującą trzy etapy procesu. Nowo zatrudnieni pracownicy Banku Gospodarstwa Krajowego otrzymują dostęp do aplikacji wdrożeniowej już na etapie pre-onboardingu, zanim dołączą do organizacji. W pierwszym dniu pracy pracownicy dostają dostęp do części powitalnej, a następnie do wdrożenia organizacyjnego, obejmującego obowiązkowe i fakultatywne szkolenia.

Czytaj całość >>

Gamfi x EFL: wdrożenie w nowy system pracy

Gamfi x EFL: wdrożenie w nowy system pracy

Zmiana siedziby spółki była finalnym etapem prowadzonej od 1,5 roku transformacji organizacyjnej mającej na celu wdrożenie modelu Activity Based Working.

Aplikacja Gamfi Onboarding musiała spełnić jednocześnie wiele założeń. Obok sprawnego wdrożenia pracowników w nowej lokalizacji kluczowym jej celem była weryfikacja wiedzy pracowników dotyczącej zasad obowiązujących w nowym biurze oraz wzmocnienie codziennych zachowań pracowników związanych ze zmianą nawyków.

Czytaj całość >>

Gamfi x UPC: większa efektywność sprzedaży

UPC jako dostawca wielu usług cyfrowych prowadzi zróżnicowane działania sprzedażowe w wielu kanałach i rozbudowanej strukturze. Skomplikowana struktura sprzedaży rodzi wyzwania związane z wdrożeniem mechanizmów motywacyjnych, które z jednej strony byłyby dopasowane do specyfiki poszczególnych zespołów, a z drugiej – budowałyby zdrową rywalizację na poziomie całej organizacji. Firma zdecydowała się wdrożyć aplikację Gamfi TeamBOOSTER, stworzoną do motywacji zespołów rozliczanych w oparciu o KPI (działów sprzedaży, call center, obsługi klienta). Aktywacje wspierające realizację KPI prowadzone w aplikacji były jednym z elementów składających się na całościowy wynik sprzedażowy UPC w 2021 roku.

Czytaj całość >>

+44 000 

nowych klientów UPC w 2021 roku

 • Branża: retail
 • Liczba pracowników: 2500
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Wojas Empire: onboarding, który uwalnia czas kierowników sklepów

Wojas działa w branży charakteryzującej się wysokim poziomem rotacji pracowników ze względu na szybkie tempo pracy i trudny segment bezpośredniego kontaktu z klientem. Proces skutecznego wdrożenia i przeszkolenia nowych pracowników jest krytyczny dla sprawnego funkcjonowania biznesu. Wyzwaniem organizacji było takie zaprojektowanie procesu onboardingu, aby w jak najmniejszym stopniu obciążał kierownika sklepu zagadnieniami czysto operacyjnymi. Stworzyliśmy więc aplikację Wojas Empire, która przeniosła do on-line cały proces wdrożenia i rozwoju pracownika, obejmujący m.in. skuteczne wdrożenie stanowiskowe, wymianę wiedzy między sklepami i regionami, testy wiedzowe czy realizację KPI.

 • Branża: Internet / eCommerce / Nowe media
 • Liczba pracowników: 614
 • Produkt: Gamfi Onboarding

WPadaj do Nowego: przeprowadzka do nowego biura jak wdrożenie do zmiany organizacyjnej

Przy okazji zmiany swojej siedziby Wirtualna Polska postanowiła połączyć wdrożenie pracowników do nowego miejsca pracy z zaadaptowaniem ich do szerszej zmiany organizacyjnej. Tak powstała aplikacja, która nie tylko usprawniała logistyczne aspekty przeprowadzki, angażowała pracowników w całe przedsięwzięcie i wspierała ich w jak najszybszym odnalezieniu się w nowej przestrzeni, ale również budowała wizerunek WP jako świadomej ekologicznie organizacji.

 • Branża: Ubezpieczenia
 • Liczba pracowników: 12 000
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Grywalizuj z Feniksem: wdrożenie do nowego systemu CRM

Gamfi wsparło pracowników PZU w procesie nauki obsługi nowego systemu CRM. Na potrzeby przedsięwzięcia powstała aplikacja onboardingowa dla pracowników silnie wsparta mechanizmem grywalizacji. Aplikacja wykorzystywała metodę uczenia i nagradzania w powiązaniu z KPI zrealizowane za pomocą nowego CRM.

 • Branża: FMCG
 • Liczba pracowników: 90
 • Produkt: Gamfi TeamBOOSTER

Motywacja sił sprzedażowych i działów wspierających

Perfetti van Melle jest producentem i dystrybutorem słodyczy oraz gum do żucia. W Polsce pracuje ponad 80 osób odpowiadających za sprzedaż produktów B2B oraz kilka osób w biurze. Naszym zadaniem było wsparcie zespołu sprzedażowego w wypracowaniu wyników oraz angażowanie pracowników biurowych w pomaganie działowi sprzedaży. W tym celu stworzyliśmy aplikację opartą na dwóch aktywnościach: wyzwaniach KPI dla sił sprzedażowych, motywujących do osiągania lepszych wyników, oraz misjach edukacyjnych dot. poszczególnych produktów (składów, opakowań, grup docelowych) oraz zasad merchandisingu.

 • Branża: agencja pracy
 • Liczba pracowników: 500
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Onboarding pracowników agencji pracy tymczasowej

Aplikacja Gamfi pomogła w procesie orientacji pracowników tymczasowych zatrudnionych przez agencję Contrain. Ze względu na bardzo zróżnicowaną demograficznie grupę odbiorców głównym wyzwaniem było zaproponowanie rozwiązań, które trafią do pracowników w różnym wieku, z różnorodnym pochodzeniem oraz zawodowym i życiowym doświadczeniem. Aplikacja musiała być zatem uniwersalna, ale jednocześnie na tyle bogata w możliwości, by każdy z wdrażanych pracowników mógł znaleźć w niej coś dla siebie. Udało nam się stworzyć takie narzędzie!

Dowiedz się więcej
 • Branża: biotechnologia
 • Liczba pracowników: 800
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Polpharma Biologics x Gamfi: zaangażowanie Pracowników we wspólną pracę nad wartościami

Polpharma Biologics to największa polska firma biotechnologiczna. Nowa identyfikacja marki została zaprojektowana wokół firmowych wartości. Organizacji zależało na zaangażowaniu pracowników ze wszystkich lokalizacji we wspólną pracę nad wartościami – uspójnienie ich rozumienia i wypracowanie dobrych praktyk działania.

Dowiedz się więcej
 • Branża: budownictwo
 • Liczba pracowników: 400
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Razem Lepsi: przeprowadzka do nowego biura

W ramach projektu „Razem lepsi” Gamfi pomogło firmie Skanska przeprowadzić do nowego biura w Warszawie 400 pracowników 5 różnych kulturowo spółek. Uruchomiona na potrzeby projektu aplikacja onboardingowa została silnie wsparta mechanizmem grywalizacji. W wykonywanie zadań w aplikacji zaangażowało się blisko 60% pracowników, a dzięki ich aktywności organizacja pozyskała ponad 300 materiałów do wykorzystania w dalszych działaniach employer brandingowych.

 • Branża: marketing i reklama
 • Liczba pracowników: 600
 • Produkt: Gamfi TeamBOOSTER

Zwiększenie efektywności call center w Eniro

Firma Eniro skupiła się na zwiększeniu produktywności pracowników oraz efektywności działań szkoleniowych przy jednoczesnym podwyższeniu wskaźników sprzedaży. Wśród postawionych celów sprzedażowych znalazło się m.in. zwiększenie cross-sellu oferowanych produktów. W realizacji tych celów firmę wsparła nasza aplikacja Gamfi TeamBOOSTER. Podzieleni na grupy wynikające ze struktury organizacji pracownicy Eniro otrzymywali wyzwania sprzedażowe dostosowane do aktualnych potrzeb firmy. Jednocześnie w aplikacji regularnie ukazywały się misje edukacyjne poszerzające i uzupełniające wiedzę pracowników o produktach.

Dowiedz się więcej

Nie wierz nam na słowo. Posłuchaj naszych klientów

Aplikacja Gamfi Onboarding uporządkowała i usprawniła nasz proces wdrożenia. Wszyscy nowo zatrudnieni otrzymują od nas narzędzie, które minimalizuje ich stres związany z nowym miejscem zatrudnienia i jest źródłem niezbędnych w pierwszych tygodniach pracy informacji.

Joanna Sknadaj BGK

Joanna Sknadaj

Specjalista ds. rekrutacji i EB, BGK

Od pierwszego dnia pracy przykładamy ogromną wagę do edukacji naszych pracowników. Dogłębna wiedza o produktach firmy czyni z naszych pracowników ambasadorów marki. Dzięki aplikacji Gamfi Onboarding skutecznie edukujemy nowo zatrudnionych, dopasowując zakres wdrożenia do ich roli.

Zuzanna Brzeska Danone x Gamfi

Zuzanna Brzeska

Talent Development & Learning Specialist DANONE

Statystyki wskazują na bardzo wysokie zainteresowanie platformą – aż 96% Pracowników było aktywnych w aplikacji. Szczególną popularnością cieszyły się wyzwania kreatywne. Pracownicy mogli w nich dodawać swoje autorskie treści wykorzystując skojarzenia i własne doświadczenia. Mogli także widzieć prace swoich koleżanek i kolegów – z tych prac powstały unikalne kolaże.

Justyna Gryczka-Jezierska

People & Organization Projects Specialist Polpharma Biologics S.A.

Newsy

Integracja Gamfi x eRecruiter

Gamfi x eRecruiter

Integracja aplikacji Gamfi Onboarding z eRecruiter już działa! W chwili oznaczenia kandydata statusem “Hired” na platformie rekrutacyjnej, automatycznie “wskoczy” do naszego procesu onboardingowego!
Danone klientem Gamfi

Danone x Gamfi

Do grona klientów Gamfi dołączyła Grupa Danone. Za sukcesami rynkowymi Danone, Żywiec Zdrój i Nutricia tworzących grupę stoi zespół składający się z ponad 3 tys. pracowników pracujących w 2 biurach w Warszawie i 7 zakładach produkcyjnych.
Onboarding Gamfi w Banku Gospodarstwa Krajkowego

Onboarding Gamfi w BGK

Od dziś nowi pracownicy, którzy dołączają do Banku Gospodarstwa Krajowego, przechodzą kompleksowe wdrożenie w aplikacji Gamfi! Proces rozpoczyna się już od etapu pre-onboardingu!
PKO BP Finat klientem Gamfi

PKO BP Finat x Gamfi

Taką wiadomością żal się nie pochwalić. Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z PKO BP Finat! Dziękujemy za zaufanie. I mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogli zdradzić Wam więcej szczegółów!

Porozmawiajmy o tym, jak usprawnić onboarding w Twojej firmie

Chętnie opowiemy Ci o naszej aplikacji do zautomatyzowanego onboardingu. Porozmawiajmy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Masz prawo do usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.