Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

 • Polski
 • English

Sprawdź, jak wiele zmienia Gamfi

Zobacz case studies i przykłady użycia naszych aplikacji wspierających onboarding pracowników i motywację zespołów pracujących na KPI.

 • Branża: spożywcza
 • Liczba pracowników: 3000
 • Produkt: Gamfi Onboarding

3mam z DANONE: spójny onboarding pracowników od pierwszego dnia pracy

Danone w Polsce to grupa spółek, które oferują cenione przez konsumentów produkty, odgrywające istotną rolę w prawidłowo zbilansowanej diecie. Kluczowa dla organizacji jest edukacja pracowników, dlatego firma stworzyła program 3mam z DANONE. Dzięki aplikacji Gamfi Onboarding pracownicy otrzymują dostęp do wiedzy zgromadzonej w ramach programu już pierwszego dnia pracy. Onboarding jest także poszerzony o szkolenie BHP.

Dowiedz się więcej
CASE STUDY UPC x Gamfi
 • Branża: usługi cyfrowe
 • Liczba pracowników: 1500
 • Produkt: Gamfi TeamBOOSTER

Zwiększenie efektywności działań sprzedażowych w UPC dzięki aplikacji Gamfi TeamBOOSTER   

UPC jako dostawca wielu usług cyfrowych prowadzi zróżnicowane działania sprzedażowe w wielu kanałach i rozbudowanej strukturze. Skomplikowana struktura sprzedaży rodzi wyzwania związane z wdrożeniem mechanizmów motywacyjnych, które z jednej strony byłyby dopasowane do specyfiki poszczególnych zespołów, a z drugiej – budowałyby zdrową rywalizację na poziomie całej organizacji. Rozwiązaniem dla firmy stała się aplikacja Gamfi TeamBOOSTER.

Dowiedz się więcej
 • Branża: bankowość
 • Liczba pracowników: 2000
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Onboarding nowych pracowników w polskim banku rozwoju

BGK jest jedynym w Polsce bankiem rozwoju. Organizacja istnieje od 1924 roku. Od maja 2021 roku wdrożenie stacjonarne do banku jest poszerzone o aplikację Gamfi Onboarding, adresującą trzy etapy procesu. Nowo zatrudnieni pracownicy otrzymują dostęp do aplikacji już na etapie pre-onboardingu, zanim dołączą do organizacji. W pierwszym dniu pracy pracownicy dostają dostęp do części powitalnej, a następnie do wdrożenia organizacyjnego, obejmującego obowiązkowe i fakultatywne szkolenia.

Dowiedz się więcej
 • Branża: finansowa
 • Liczba pracowników: 600
 • Produkt: Gamfi Onboarding

Edukacja pracowników nt. nowego systemu pracy w EFL

Zmiana siedziby spółki była finalnym etapem prowadzonej od 1,5 roku transformacji organizacyjnej mającej na celu wdrożenie modelu Activity Based Working. Zgodnie z zasadami ABW powierzchnia biurowa jest podzielona na strefy przeznaczone do wykonywania konkretnych typów działań: liczba miejsc pracy przy biurkach została ograniczona do 70%, a wszystkie biurka stały się hot deskami. Pozostałe miejsca pracy zostały rozlokowane w zonach, focusroomach i oddzielnych strefach do pracy zespołowej. Tak duża zmiana wymagała odpowiedniego przygotowania i przeszkolenia pracowników.

Dowiedz się więcej

Przykłady użycia naszych aplikacji

Newsy

Danone klientem Gamfi

Danone x Gamfi

Do grona klientów Gamfi dołączyła Grupa Danone. Za sukcesami rynkowymi Danone, Żywiec Zdrój i Nutricia tworzących grupę stoi zespół składający się z ponad 3 tys. pracowników pracujących w 2 biurach w Warszawie i 7 zakładach produkcyjnych.

Onboarding Gamfi w Banku Gospodarstwa Krajkowego

Onboarding Gamfi w BGK

Od dziś nowi pracownicy, którzy dołączają do Banku Gospodarstwa Krajowego, przechodzą kompleksowe wdrożenie w aplikacji Gamfi! Proces rozpoczyna się już od etapu pre-onboardingu!

PKO BP Finat klientem Gamfi

PKO BP Finat x Gamfi

Taką wiadomością żal się nie pochwalić. Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z PKO BP Finat! Dziękujemy za zaufanie. I mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogli zdradzić Wam więcej szczegółów!

Porozmawiajmy o tym, jak usprawnić onboarding w Twojej firmie

Chętnie opowiemy Ci o naszej aplikacji do zautomatyzowanego onboardingu. Porozmawiajmy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Masz prawo do usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę. Więcej informacji na temat ochrony danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.