Skontaktuj się z nami: contact@gamfi.com

Zwiększenie efektywności call center w Eniro

Efektywności call center w Eniro dzięki aplikacji Gamfi TeamBOOSTER

Wyzwanie klienta:

Firma Eniro skupiała się na zwiększeniu produktywności pracowników oraz efektywności działań szkoleniowych przy jednoczesnym zwiększenie wskaźników sprzedaży. Wśród postawionych celów sprzedażowych znalazło się m.in. zwiększenie cross-sellu oferowanych produktów.

Grupą docelową działań byli pracownicy dwóch zespołów o różnej specyfice pracy:

  • telesprzedaży (call center),
  • sprzedaży bezpośredniej.

Dzięki możliwościom, które daje aplikacja TeamBOOSTER Gamfi, mogli oni funkcjonować obok siebie w jednej przestrzeni, rywalizując wewnętrznie w ramach swoich grup.

Efektywności call center w Eniro dzięki aplikacji Gamfi TeamBOOSTER

Podjęte działania

W zespołach wdrożono aplikację Gamfi TeamBOOSTER wspierającą efektywność pracowników. Pracownicy podzieleni na grupy wynikające ze struktury organizacji otrzymywali wyzwania sprzedażowe dostosowane do aktualnych potrzeb firmy. Jednocześnie w aplikacji regularnie ukazywały się misje edukacyjne poszerzające i uzupełniające wiedzę pracowników o produktach.

Aby zaangażować pracowników w realizację postawionych celów, aplikacja została rozszerzona o narrację fabularną. Wszystkie zadania osadzono w historii Krystiana Cienia – czarnego charakteru siejącego popłoch w mieście. Poprzez pożądane działania zespół mógł się z nim rozprawić, zwyciężyć i sprawić, że nad Sales City Eniro znów wzeszło słońce.

Rezultaty

20% wzrost sprzedaży oraz cros-sellu do nowych klientów

97% zaangażowanych pracowników z obu zespołów

50% pracowników wykonało wszystkie misje i wyzwania

Wyższy cross-sell w Twojej firmie? To możliwe!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możesz zwiększyć wyniki swojego zespołu dzięki wsparciu naszej aplikacji.