Skontaktuj się z nami: contact@gamfi.com

Jak uprościć proces zamawiania i odbierania sprzętu?

Kto nie ma kiepskich wspomnień z zamawianiem niezbędnego do pracy sprzętu, ręka w górę! 

No właśnie. Zwykle jest tak: podczas pierwszego dnia pracy nowo zatrudniony stresuje się, że nie ma na czym pracować. Nie wie, kogo i jak poprosić o komputer, słuchawki czy uniform albo puka od drzwi do drzwi w poszukiwaniu pomocy IT. Poziom stresu, i tak już wysoki, szybuje w górę. Z kolei z perspektywy menedżera cały proces wnioskowania o sprzęt to dodatkowy ból głowy i kolejna pozycja na niekończącej się liście “to do”. Obie strony są niezadowolone, a moment faktycznego rozpoczęcia pracy niebezpiecznie się wydłuża. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że to wszystko może wyglądać zupełnie inaczej?

W Gamfi całkowicie odwracamy proces zamawiania sprzętu! Co więcej, widzimy w nim szansę na usprawnienie onboardingu oraz stworzenie wspaniałego doświadczenia dla pracownika.

Zamawianie sprzętu w Gamfi: jak to działa?

Już na etapie pre-onboardingu nowo zatrudniony pracownik otrzymuje dostęp do aplikacji onboardigowej Gamfi. Tam czeka na niego pakiet monet do wykorzystania w specjalnym sklepie ze sprzętem, odzieżą roboczą i innymi niezbędnymi do pracy przedmiotami. Oczywiście to Twoja firma decyduje, z jakiej puli narzędzi może wybierać pracownik. Warto zastosować ten przyjazny dla odbiorcy mechanizm nawet w sytuacji, gdy wybór ogranicza się do jednego z trzech modeli telefonu czy komputera.

Za pomocą kilku kliknięć pracownik wybiera interesujący go sprzęt i wysyła zamówienie do działu IT, który rozpoczyna przygotowanie urządzenia. I tyle! Cały proces wnioskowania sprowadzamy do przyjemnego doświadczenia przypominającego zakupy w sklepie e-commerce.

Co to daje? Wartość dla organizacji

Menedżerowi zdejmujemy z głowy uciążliwy obowiązek, pracownik korzysta ze swobody wyboru, a zespół IT otrzymuje jedno narzędzie do zbierania zamówień na sprzęt. Pierwszego dnia w pracy nowo zatrudniony ma do dyspozycji ma w pełni skonfigurowany i gotowy do użycia sprzęt. Sytuacja typu win-win!

Dlaczego Gamfi | Doświadczenie spółki Gamfi

Ułatw życie działowi IT i zaskocz nowo zatrudnionych

Wprowadź możliwość zamawiania sprzętu już na etapie pre-onboardingu i zapewnij pracownikom wyjątkowe doświadczenie.