Skontaktuj się z nami: contact@gamfi.com

Skąd pracownik ma wiedzieć, jak idzie mu wdrożenie?

Każdy lubi wiedzieć, na czym stoi, zwłaszcza, gdy porusza się po niepewnym gruncie początków w nowym miejscu pracy.

Pierwsze dni, tygodnie, a nawet miesiące w nowej organizacji to często jedna wielka niewiadoma. Czy dobrze mi idzie? Czy wiem już wystarczająco dużo? Czy coś mi nie umyka? Sytuacja komplikuje się dodatkowo, gdy zespół pracuje zdalnie lub hybrydowo. Ta ciągła niepewność może przekładać się na gorszą produktywność pracownika. Brak jasnej informacji zwrotnej zwiększa też ryzyko powstania faktycznych luk w wiedzy na temat organizacji. A to trochę jak z nauką języka obcego: zaniedbane podstawy dają o sobie znać w przyszłości.

Pomagamy pracownikowi utrzymać właściwy kurs w procesie onboardingu. Dajemy mu dostęp do przejrzystego panelu ze statusem wdrożenia. 

Jak to działa?

Indywidualny panel pracownika

Panel pracownika prowadzi nowo zatrudnioną osobę przez cały proces onboardingu. Jego główny segment to automatycznie aktualizujący się terminarz, który wyświetla użytkownikowi aktualne i nadchodzące zadania oraz wydarzenia, na na których powinien być obecny.

Aplikacja czuwa nad tym, by pracownik sukcesywnie czynił postępy, a jednocześnie nie czuł się zagubiony w procesie czy przytłoczony ilością zadań i informacji. Widoczne w panelu akcje uwalniane są stopniowo, w myśl wcześniej skonfigurowanej indywidualnej ścieżki onboardingowej pracownika.

Pasek postępu

W centralnym miejscu panelu widoczny jest pasek postępu w onbaordingu. Dzięki niemu pracownik wie, w jakim miejscu procesu wdrożenia aktualnie się znajduje.

Komunikaty o ukończeniu zadania

Za każdym razem, gdy pracownik kończy ważne onboardingowe zadanie, widzi w swoim dashboardzie motywujące potwierdzenie.

Wsparcie ze strony menedżera

Status wdrożenia pracownika może podejrzeć również jego menedżer. To dla niego cenna informacja na temat tego, na jakim etapie onboardingu znajduje się podopieczny i w czym jeszcze warto mu pomóc.

Co to daje? Wartość dla organizacji

Nowo zatrudniony nie czuje się jak dziecko we mgle. Ma jasną informację zwrotną, wie, na czym stoi, co już sobie przyswoił, a nad czym musi jeszcze popracować. Ta świadomość buduje w nim pewność siebie i minimalizuje stres, a to z kolei przekłada się na lepszą efektywność w pracy i dobrą komunikację z zespołem.

Przekazuj bieżącą informację zwrotną w procesie wdrożenia

Pomóż pracownikowi utrzymać właściwy kurs w procesie onboardingu dzięki dostępowi do przejrzystego panelu ze statusem wdrożenia.