Skontaktuj się z nami: contact@gamfi.com

Offboarding z aplikacją Gamfi

Bo ostatnie wrażenie liczy się tak samo jak pierwsze! Stwórz uporządkowany i przyjazny offboarding. Żegnaj pracowników z klasą i pozyskuj cennych ambasadorów firmy.

Zrób świetne ostatnie wrażenie dzięki tym funkcjom:

wiadomość pożegnalna

checklisty dla pracownika i managera

ankiety feedbackowe

wskazówki dla następcy

zaproszenie do programu dla alumnów

wyznaczenie zastępcy

Reboarding w aplikacji Gamfi Onboarding

Pożegnanie w najlepszym stylu

Od poinformowania zespołu o zmianie aż po wysłanie zaproszenia do programu dla alumnów. Zaplanuj kolejne kroki eleganckiego pożegnania. Aplikacja będzie czuwać, by wszystko odbyło się w odpowiednim czasie i w przyjazny sposób. Bez niezręczności, wpadek czy stresu.

Formalności? Sprawnie i bezbłędnie

Checklisty w aplikacji przypomną pracownikowi o zdaniu komputera, telefonu czy kart dostępu, a managerowi o zdezaktywowaniu skrzynki mailowej i kont w systemach. Do procesu możesz włączyć również inne przypomnienia, np. o przygotowaniu dokumentów do podpisu, wyliczeniu zaległych dni urlopowych, wyczyszczeniu komputera – co tylko zechcesz!

Kompleksowy feedback z najcenniejszego źródła

Nie przegap okazji, by zapytać odchodzącą osobę o różne aspekty pracy w organizacji. Zaplanuj ankiety feedbackowe, które pracownik wypełni w aplikacji, w sprzyjającym dla siebie czasie i okolicznościach. Zyskasz rzetelne informacje, które pozwolą Ci wyciągać cenne biznesowe wnioski i ulepszać doświadczenia kolejnych zatrudnianych osób.

Sprawdź na własnej skórze, co zmienia zautomatyzowany, cyfrowy offboarding.

Zdobądź dostęp do testowej wersji aplikacji Gamfi Onboarding!

Płynne przekazanie obowiązków

Pomóż zespołowi w komfortowy sposób przygotować się do zmiany. Za pośrednictwem aplikacji wesprzesz pracownika w procesie przekazywania wiedzy i obowiązków. Zlecisz mu opracowanie instrukcji i baz wiedzy dla następcy, wyznaczysz tymczasowego zastępcę i skoordynujesz współpracę takiego teamu.

Wsparcie dla managera

Przeprowadź managera przez pełen wyzwań proces żegnania pracownika i reorganizowania pracy w zespole. Przypomnij o zaplanowaniu exit interview, zakomunikowaniu sytuacji innym pracownikom i klientom obsługiwanym przez odchodzącą osobę. Wyposaż w przydatne checklisty i wskazówki.

Sprawna współpraca wielu stron

Buddy organizujący pożegnalny lunch? Pracownik IT cofający dostępy? Office Manager przekazujący dokumenty do podpisania? Włącz w offboarding dowolną rolę i przydziel jej konkretne zadania. Wspólnie, niewielkim nakładem sił, stwórzcie przyjazne doświadczenie dla odchodzącego pracownika.

Czas na testy! Zobacz, jak działa aplikacja Gamfi Onboarding

W wersji demonstracyjnej czeka Cię wiele dobrego! A dokładniej:

  • Przejdziesz przez przykładowy proces – jako pracownik i manager.
  • Zobaczysz, jak dodać do aplikacji pracownika i uruchomić jego offboarding.
  • Samodzielnie zbudujesz próbny proces offboardingowy – zobaczysz, jakie to proste!
  • Zapoznasz się z gotowymi szablonami treści zadań. Możesz wykorzystać je w całości lub dostosować do potrzeb Twojej organizacji.
  • Poznasz wbudowane w aplikację mechanizmy, które uatrakcyjnią Twój offboarding, np. możliwość wyboru prezentu pożegnalnego.
  • Na własne oczy zobaczysz, jak poszczególne akcje są automatycznie uwalniane w czasie.

Wypełnij formularz – na podany adres e-mail wkrótce otrzymasz dostęp do wersji testowej. Enjoy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (rozumianych jako dostęp do wersji demonstracyjnej oraz materiałów z nią związanych) zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) rodo). Mają Państwo prawo dostępu do danych i uzyskania kopii danych, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, przeniesienia danych lub ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na rodo@gamfi.pl.