Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Gamfi Onboarding 2.0

Rozwiązanie do kompleksowej adaptacji nowego pracownika

Aplikacja onboardingowa Gamfi to narzędzie, które oparliśmy o model 4C (Culture, Connections, Clarification, Compliance), zaawansowaną grywalizację i automatyczną komunikację wspartą AI.

Poszczególne elementy naszego produktu adresują obszary wdrożenia związane z kulturą organizacyjną, budowaniem relacji, wdrożeniem do roli oraz kwestiami formalno-prawnymi.

Nasze rozwiązanie sprawia, że pracownicy chętnie przechodzą przez trudny i stresujący proces wdrożenia oraz szybciej osiągają ponadprzeciętne rezultaty w pracy już po jego zakończeniu.

Onboarding Gamfi - model 4C

Kluczowe funkcje naszego rozwiązania

Workflows

Gotowe szablony automatyzacji zbudowane w oparciu o najlepsze praktyki branżowe sprawdzone w największych firmach.

Dashboard

Personalny kokpit z harmonogramem onboardingu oraz rekomendacjami kolejnych zadań do wykonania przez pracownika.

Bot Buddy

Działający w tle bot, którego zadaniem jest egzekucja planu wdrożenia m.in. umawianie spotkań w kalendarzach i komunikacja poprzez Teams czy Slack.

Grywalizacja

Najbardziej zaawansowany silnik grywalizacji zawierający kilkadziesiąt mechanizmów skupionych na budowaniu motywacji do działania.

Formularze

Gotowe szablony compliance m.in.: RODO, kwestionariusze osobowe kandydata i pracownika, oświadczenia, regulacje, dane uzupełniające, PIT-2, wnioski o sprzęt wraz z wydrukiem.

Role

Obsługa skomplikowanych struktur organizacyjnych i rozdzielenie zadań po rolach m.in.: rekrutera, managera, buddiego, pracownika.

Komunikacja

Wielokanałowa automatyczna komunikacja e-mail, SMS, push, Teams, Slack wraz z kreatorem wiadomości na podstawie gotowych szablonów.

Storytelling

Gotowe szablony misji do najpopularniejszych szkoleń i bazy wiedzy oparte o narracje fabularne zwiększające motywację pracowników.

Personalizacja

Dopasowanie kolorystyczne interfejsu platformy zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi i firmowym CI.

Pulse check

Badanie poziomu zadowolenia pracownika z onboardingu na każdym etapie procesu od zatrudnienia przez day one po zakończenie wdrożenia.

Podpis elektroniczny

Podpisywanie umów, oświadczeń i zgód jednostronnie lub dwustronnie z podwójną autoryzacją kodem z SMS. Podpis uznaje US i ZUS.

Integracje

Automatyzacja rejestracji poprzez integrację z najpopularniejszymi ATS, np. eRecruiter oraz zasilanie danymi popularnych HRM takich jak np. SAP.

Z aplikacji Gamfi Onboarding korzystają

Speedcity InPost | Aplikacja Gamfi

Onboarding oparty o zgrywalizowaną aplikację Gamfi zapewnia pracownikom efekt WOW, jest OUT OF THE BOX i jednocześnie niesie konkretne efekty dla naszej organizacji. Dysponujemy ujednoliconym procesem wdrożenia ogólnofirmowego, które odciąża pracowników HR i menedżerów.”

Iwona Michalczyk | Komentarz dla Gamfi | HR 2021
Iwona Michalczyk
InPost

Uwolnij czas menedżerów i zespołu HR dzięki naszej aplikacji do onboardingu

Zostaw nam kilka informacji na swój temat w formularzu obok.

Odezwiemy się do Ciebie wkrótce i zaprezentujemy Ci mechanizmy grywalizacyjne, które wspierają organizacje w onboardingu.

Jeśli wolisz szerzej opisać nam kontekst i potrzeby swojej organizacji, wyślij nam wiadomość na adres contact@gamfi.com.

Do zobaczenia wkrótce!

    Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Mają Państwo prawo do, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.