Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Cieszymy się, że chcesz poznać nasze rozwiązanie!

Twoja wiadomość trafiła do naszego zespołu rozwoju biznesu, który wspiera firmy we wdrażaniu grywalizacji w procesie powrotu pracowników do biura firmy. Skontaktujemy się z Tobą, aby zweryfikować Twoje potrzeby i umówić termin spotkania on-line. W czasie spotkania zaprezentujemy Ci naszą platformę i pokażemy, jak grywalizacja zwiększa zaangażowanie i motywację pracowników.

W pierwszej kolejności podejmiemy próbę kontaktu telefonicznego lub napiszemy maila, aby umówić termin krótkiej rozmowy. Kontaktujemy się w dni robocze, zwykle w ciągu 24h od chwili otrzymania formularza (poza weekendami). 

Do usłyszenia!

Prognozy ekspertów HR na 2021 rok | Blog Gamfi

Prognozy 21 ekspertów na 2021 rok

2020 rok był prawdziwą kolejką górską w obszarze HR i procesów zarządczych.

Czy 2021 rok coś zmieni? Czy czeka nas odpoczynek od zmian? Na co powinny stawiać zespoły HR w 2021?

Odpowiedzi udzielają eksperci polskiego rynku HR.

Zdalny onboarding | Platforma grywalizacyjna Gamfi

Jak przeprowadzić zdalny onboarding? 12 dobrych praktyk

Zdalny onboarding? Jeszcze rok temu hasło to brzmiało egzotycznie i “nerdowsko” – i dotyczyło niewielkiego odsetka firm.

Dziś wdrożenie nowego pracownika, które toczy się całkowicie on-line, to codzienność większości organizacji. Jak zrobić to dobrze – dla firmy i dla pracownika?

Praca zdalna: wyzwania dla HR

Praca zdalna: kluczowe wyzwania dla HR

Minione miesiące pokazały nam mnóstwo zalet płynących z pracy zdalnej i hybrydowej, pokazały nam też idące za tym wyzwania.

Z jakimi wyzwaniami spotkały się zespoły HR-owe? Co okazało się tylko chwilowym problemem, a nad czym jeszcze będą musiały pracować?