Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

 • Polski
 • English

Praca zdalna

Praca zdalna i hybrydowa – wdrożona długofalowo jako nowy model pracy – niesie mnóstwo korzyści, ale rodzi też dużo wyzwań.

Home office pozwala pogodzić obowiązki zawodowe i osobiste, dopasować rytm pracy do potrzeb własnych i potrzeb najbliższych. Oszczędność czasu, którą zapewnia zdalny model pracy, daje więcej przestrzeni na aktywności z bliskimi i poprawia ogólny dobrostan.

Z drugiej strony, praca zdalna rodzi też dużo wyzwań. Pracownikom doskwiera m.in. poczucie izolacji, brak bezpośredniego kontaktu z zespołem, zacieranie się granicy między pracą a życiem i trudność w zarządzaniu własną pracą.

Zadbaj o dobrostan pracowników w pracy zdalnej wykorzystując grywalizację

Aby utrzymać efektywność i zaangażowanie pracowników, firmy muszą wdrożyć nie tylko nowe narzędzia i systemy działania, ale też zbudować w pracownikach nowe nawyki, zachowania i rytuały. W jeszcze większej mierze niż wcześniej warunkiem efektywnego działania zespołów jest zadbanie o indywidualny dobrostan pracowników.

Gamfi wspiera organizacje we wdrażaniu skutecznej pracy zdalnej wykorzystując grywalizację.

Dzięki wykorzystaniu platformy grywalizacyjnej zwiększasz dobrostan i efektywność pracowników w pracy zdalnej, dbając o zespół w kluczowych obszarach.

Jak to działa?

Za sprawą platformy Gamfi wszyscy Twoi pracownicy otrzymują dostęp do narzędzia, które dzięki licznym mechanizmom grywalizacyjnym edukuje ich, buduje nowe nawyki i tworzy konteksty do kontaktów ze współpracownikami.

 • Narracja fabularna przenosi do ciekawego, angażującego świata.
 • Wyzwania oparte o zdjęcia zachęcają do konkretnych działań.
 • Regularne zadania oparte o interakcję niwelują poczucie izolacji.
 • Uruchamiane etapami misje i wyzwania utrzymują zaangażowanie.
 • Zadania i rankingi zespołowe budują odpowiedzialność za zespół.
 • Praktyczne porady i tutoriale usprawniają codzienną pracę.
 • Nowe konteksty interakcji z zespołem niwelują poczucie rutyny.
 • Punkty i odznaki zachęcają do stałej, regularnej aktywności.
 • Mechanizmy grywalizacji pobudzają nowe obszary motywacji.

Sprawdź, w jaki sposób nasze rozwiązanie może odpowiedzieć na aktualne wyzwania Twojej firmy.

Zostaw nam kilka informacji na swój temat w formularzu obok. Odezwiemy się do Ciebie wkrótce i zaprezentujemy Ci mechanizmy grywalizacyjne, które wspierają organizacje w pracy zdalnej.

Jeśli wolisz szerzej opisać nam kontekst i potrzeby swojej organizacji, wyślij nam wiadomość na adres contact@gamfi.com.

Do zobaczenia wkrótce!  Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Mają Państwo prawo do, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.