Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

 • Polski
 • English

Praca zdalna

Praca zdalna i hybrydowa – wdrożona długofalowo jako nowy model pracy – niesie mnóstwo korzyści, ale rodzi też dużo wyzwań.

Home office pozwala pogodzić obowiązki zawodowe i osobiste, dopasować rytm pracy do potrzeb własnych i potrzeb najbliższych. Oszczędność czasu, którą zapewnia zdalny model pracy, daje więcej przestrzeni na aktywności z bliskimi i poprawia ogólny dobrostan.

Z drugiej strony, praca zdalna rodzi też dużo wyzwań. Pracownikom doskwiera m.in. poczucie izolacji, brak bezpośredniego kontaktu z zespołem, zacieranie się granicy między pracą a życiem i trudność w zarządzaniu własną pracą.

Zadbaj o dobrostan pracowników w pracy zdalnej wykorzystując grywalizację

Aby utrzymać efektywność i zaangażowanie pracowników, firmy muszą wdrożyć nie tylko nowe narzędzia i systemy działania, ale też zbudować w pracownikach nowe nawyki, zachowania i rytuały. W jeszcze większej mierze niż wcześniej warunkiem efektywnego działania zespołów jest zadbanie o indywidualny dobrostan pracowników.

Gamfi wspiera organizacje we wdrażaniu skutecznej pracy zdalnej wykorzystując grywalizację.

Dzięki wykorzystaniu platformy grywalizacyjnej zwiększasz dobrostan i efektywność pracowników w pracy zdalnej, dbając o zespół w kluczowych obszarach.

Jak to działa?

Za sprawą platformy Gamfi wszyscy Twoi pracownicy otrzymują dostęp do narzędzia, które dzięki licznym mechanizmom grywalizacyjnym edukuje ich, buduje nowe nawyki i tworzy konteksty do kontaktów ze współpracownikami.

 • Narracja fabularna przenosi do ciekawego, angażującego świata.
 • Wyzwania oparte o zdjęcia zachęcają do konkretnych działań.
 • Regularne zadania oparte o interakcję niwelują poczucie izolacji.
 • Uruchamiane etapami misje i wyzwania utrzymują zaangażowanie.
 • Zadania i rankingi zespołowe budują odpowiedzialność za zespół.
 • Praktyczne porady i tutoriale usprawniają codzienną pracę.
 • Nowe konteksty interakcji z zespołem niwelują poczucie rutyny.
 • Punkty i odznaki zachęcają do stałej, regularnej aktywności.
 • Mechanizmy grywalizacji pobudzają nowe obszary motywacji.

Sprawdź, w jaki sposób nasze rozwiązanie może odpowiedzieć na aktualne wyzwania Twojej firmy.

Zostaw nam kilka informacji na swój temat w formularzu obok. Odezwiemy się do Ciebie wkrótce i zaprezentujemy Ci mechanizmy grywalizacyjne, które wspierają organizacje w pracy zdalnej.

Jeśli wolisz szerzej opisać nam kontekst i potrzeby swojej organizacji, wyślij nam wiadomość na adres contact@gamfi.com.

Do zobaczenia wkrótce!  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Gamfi Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807), ul. Aleje Jerozolimskie 94 zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000351370, NIP: 5342441276, REGON: 142281049 Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celach kontaktowych niezbędnych do realizacji usługi, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO.