Skontaktuj się z nami: contact@gamfi.com

Reboarding z aplikacją Gamfi

Powroty do pracy nie muszą być trudne! Twórz reboarding, który pomoże starym-nowym pracownikom ponownie zadomowić się w firmie.

Serwuj wyjątkowe (ponowne) powitania dzięki tym funkcjom:

wiadomość powitalna

ankieta przed pierwszy dniem

FAQ dla pracownika

checklisty dla managera

cyfrowe formularze kadrowe

zadania edukacyjne i interaktywne quizy

badania pulse-check

prezentacja stanowiska, projektów, klientów

wybór sprzętu i welcome packa

Szkolenia wyrównujące wiedzę: gdy co nieco trzeba nadrobić

W trakcie nieobecności pracownika firma z pewnością nie stała w miejscu. Być może zmieniły się elementy kultury organizacyjnej, systemy IT, na których pracujecie, procedury lub nawet cały model pracy. Pomóż powracającej osobie zyskać tę samą perspektywę, którą ma reszta zespołu!

Pre-reonboarding, bo grunt to dobre przygotowanie

Zacznij proces na długo przed “dniem zero”. Wesprzyj managera w przygotowaniu miejsca pracy, uruchom formalności, a powracającemu pracownikowi pokaż, że jest wyczekiwany. Wyślij miłą wiadomość powitalną i zbierz pytania lub sugestie. Rozbrój stres, dostarczając informacje.

Reboarding w aplikacji Gamfi Onboarding

Wzorowe wprowadzenie w obowiązki

Zleć managerowi zadania, dzięki którym powracający pracownik na nowo pozna swoje stanowisko, obowiązki i rolę w zespole. Za pomocą aplikacji przedstawi mu najważniejszych klientów i zapozna z kluczowymi projektami.

Sprawdź na własnej skórze, co zmienia zautomatyzowany, cyfrowy reboarding.

Zdobądź dostęp do testowej wersji aplikacji Gamfi Onboarding!

Ankiety satysfakcji na każdym etapie powrotu

Trzymaj rękę na pulsie! Na bieżąco sprawdzaj, jak pracownik ocenia swój proces powrotu do pracy. Zbieraj feedback w krótkich ankietach i wprowadzaj zmiany w kolejnych procesach.

Reboarding w aplikacji Gamfi Onboarding

Relacje zaopiekowane przez buddiego

Buduj dobre relacje pracownika z resztą zespołu dzięki wsparciu prawdziwego specjalisty. Wyznacz buddiego w procesie i zleć mu istotne zadania, np. wysłanie wiadomości powitalnej od zespołu, organizację powitalnego lunchu, spotkania 1:1.

Formalności, które nie dominują nad resztą

Załatwicie je “przy okazji” – pomiędzy jednym a drugim zadaniem w aplikacji. Skompletuj dane i dokumenty do umowy, usprawnij organizację sprzętu dla pracownika, przypomnij managerowi o dostępach – wszystko zdalnie i sprawnie.

Reboarding z efektem wow

Bo kontekst jest wszystkim! Dopasuj procesy reboardingowe do sytuacji konkretnych grup pracowników.

Powrót z urlopu macierzyńskiego? Poinformuj o dostępnych pokojach dla mam lub opcjach skrócenia dnia pracy. Relokacja? Oprowadź wirtualnie po mieście, poleć miejsca na lunch, przybliż lokalną kulturę pracy. To drobiazgi, które tworzą efekt. Efekt wow!

Powroty mogą być różne, ale wszystkie wesprzesz jedną aplikacją!

po urlopie macierzyńskim

po dłuższej chorobie

po okresie pracy w innej firmie

po długotrwałej pracy zdalnej

po przeprowadzce do nowego biura

po relokacji

Czas na testy! Zobacz, jak działa aplikacja Gamfi Onboarding

W wersji demonstracyjnej czeka Cię wiele dobrego! A dokładniej:

  • Przejdziesz przez przykładowy proces wdrożenia – jako pracownik i manager.
  • Zobaczysz, jak dodać do aplikacji pracownika i uruchomić jego reboarding.
  • Samodzielnie zbudujesz próbny proces reboardingowy – zobaczysz, jakie to proste!
  • Zapoznasz się z gotowymi szablonami treści zadań. Możesz wykorzystać je w całości lub dostosować do potrzeb Twojej organizacji.
  • Poznasz wbudowane w aplikację mechanizmy, które uatrakcyjnią Twój reboarding, np. możliwość wyboru welcome packa czy sprzętu do pracy.
  • Na własne oczy zobaczysz, jak poszczególne akcje są automatycznie uwalniane w czasie.

Wypełnij formularz – na podany adres e-mail wkrótce otrzymasz dostęp do wersji testowej. Enjoy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (rozumianych jako dostęp do wersji demonstracyjnej oraz materiałów z nią związanych) zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) rodo). Mają Państwo prawo dostępu do danych i uzyskania kopii danych, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, przeniesienia danych lub ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na rodo@gamfi.pl.