Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Umów demo i zobacz nasze produkty w akcji!

Zostaw nam kilka informacji na swój temat w formularzu poniżej. Po ich otrzymaniu skontaktujemy się z Tobą, aby umówić termin prezentacji narzędzia.

Co się wydarzy, gdy wypełnisz ten formularz?

Twoje zgłoszenie trafi do naszego zespołu rozwoju, który w ciągu 24h (a zwykle dużo wcześniej) podejmie z Tobą kontakt mailowy lub telefoniczny.

W czasie pierwszej krótkiej rozmowy sprawdzimy, jakie są Twoje potrzeby i umówimy termin spotkania on-line, w czasie którego zaprezentujemy nasze rozwiązanie. A konkretnie:

  • pokażemy Ci aplikację Gamfi Onboarding lub Gamfi TeamBOOSTER,
  • wskażemy możliwe zastosowania naszych narzędzi w Twojej firmie,
  • omówimy funkcje i kluczowe zastosowania rozwiązań,
  • podzielimy się przykładami współprac z firmami z Twojej branży.

Do zobaczenia wkrótce!

A jeśli wolisz szerzej opisać nam kontekst i potrzeby swojej organizacji, wyślij nam wiadomość na adres contact@gamfi.com.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu kontaktu oraz realizacji usług. Mają Państwo prawo do, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, ograniczenia przetwarzania oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na iodo@gamfi.pl.