Wyślij do nas zapytanie na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Wdrożenie grywalizacji

Platforma grywalizacyjna Gamfi jest gotowa do użycia i dostępna od ręki. Dzięki temu wdrożenie grywalizacji koncentruje się na dopasowaniu zawartości platformy do potrzeb klienta i doborze odpowiednich mechanizmów, a nie na aspektach technologicznych.

Bazujemy na gotowym rozwiązaniu, które dopasowujemy pod klienta bez konieczności prowadzenia prac programistycznych. Dzięki temu proces wdrożenia Gamfi w organizacji trwa zaledwie od 4 do 8 tygodni, a zaangażowanie Project Managera po stronie klienta wynosi nie więcej niż 10h tygodniowo.

Uruchomienie platformy dla klienta

1 godzina
Bazą do działań wdrożeniowych jest platforma uruchomiona pod oddzielną domeną, dedykowana projektowi dla klienta. Nie wymaga ona żadnych prac technologicznych.

Misja wdrożeniowa dla pracowników

1 dzień
Zaczynamy od uruchomienia misji edukacyjnej dla Twoich pracowników. Wdraża ich ona w temat grywalizacji i mechanizmów, z których już wkrótce będą korzystać.

Warsztat strategiczny z Gamification Canva

2-3 godziny
Nasz zespół CX zaprasza Cię na warsztat, w czasie którego analizujemy potrzeby biznesowe i cele Twojej firmy. Bazujemy na naszej autorskiej metodyce Gamfi Gamification Canva.

Opracowanie strategii i mechaniki grywalizacji

5-7 dni
Na bazie wniosków z warsztatu wypracowujemy strategię angażowania pracowników na platformie. Przygotowujemy długofalową koncepcję opisującą wybrane mechanizmy grywalizacyjne i kolejne etapy działań.

Produkcja treści

3 tygodnie
Przechodzimy do etapu tworzenia treści. Piszemy zadania, konfigurujemy misje, projektujemy graficznie narrację wizualną i wdrażamy je na platformę. Twoja rola to zasilanie nas materiałami Twojej firmy.

Parametryzacja ekonomii punktów

2 dni
Platforma jest już prawie gotowa! W ostatnim kroku wspólnie definiujemy, ile punktów mogą zdobyć pracownicy za poszczególne aktywności i jaka będzie wartość zdobytych punktów w przeliczeniu na złotówki.

Szkolenie zespołu po stronie klienta

1 dzień
Jeśli chcecie samodzielnie zarządzać platformą po jej uruchomieniu, zorganizujemy dla Twojego zespołu kilkugodzinne szkolenie. W czasie szkolenia poznacie i przetestujecie panel administracyjny platformy.

Uruchomienie platformy dla pracowników

1 dzień
Oto dzień zero! Otwieramy dostęp do platformy pracownikom Twojej firmy (wszystkim lub wybranym). Na bieżąco monitorujemy poziom ich aktywności i wspieramy Cię w komunikacji wewnętrznej.

Stała obsługa grywalizacji

Platforma już działa w Twojej firmie! Po zakończeniu procesu wdrożenia przechodzimy do fazy jej dalszego rozwoju. Na bieżąco zasilamy platformę nowymi treściami, uruchamiamy nowe misje, aktualizujemy bazę pracowników. Wspieramy rozwój platformy w zakresie, który wspólnie zdefiniujemy. Na miesiąc, na rok, na zawsze. 

Usprawniaj procesy biznesowe dzięki grywalizacji

Zobacz przykłady naszych wdrożeń i poznaj firmy, które notują policzalne efekty biznesowe dzięki wdrożeniu naszej platformy grywalizacyjnej.