Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Lab #1: Jak w kwadrans zautomatyzować
pre-onboarding?

praktyczny 30-minutowy warsztat on-line

23 czerwca (czwartek), godz. 11:00

Sprawdź, jak krok po kroku zaplanować i uruchomić pre-onboarding – i jak ten proces wspiera aplikacja Gamfi Onboarding.

W czasie warsztatu:

  • poznasz elementy, z jakich powinien się składać standardowy proces pre-onboardingowy,
  • zobaczysz, jak rozplanować proces w czasie, tak by nie przytłaczał pracownika,
  • nauczysz się rozdzielać zadania między nowo zatrudnioną osobę, menedżera i HR,
  • porozmawiamy o tym, jak tworzyć pre-onboarding dla pracowników zatrudnianych z dnia na dzień, a jak dla tych, którzy dołączają do firmy po miesiącu lub dłużej.

A jeśli zechcesz przetestować zdobytą wiedzę w praktyce, tuż po wydarzeniu otrzymasz dostęp do demo nowej aplikacji Gamfi Onboarding, gdzie samodzielnie skonstruujesz swój proces pre-onboardingowy!

Rejestracja zakończona.

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR i biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail. Jeśli jesteś dostawcą technologii / usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!).

Prowadzący

Radosław Szczęsny
Head of Product w Gamfi

Od prawie 10 lat związany z rynkiem HR Tech, z Internetem jeszcze dłużej – od czasów 0202122 i pierwszego modemu. Projektant wielu aplikacji i gier reklamowych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów wykorzystujących grywalizację. Zawodowo wielki fan automatyzacji, Scruma i dobrego designu, prywatnie – nie przegapia żadnego wyścigu żużlowego.

Onboarding na autopilocie Labs to cykl krótkich warsztatów, w trakcie których pokazujemy, jak usprawniać wdrożenie pracownika za pomocą funkcjonalności aplikacji Gamfi Onboarding. Tworzymy przestrzeń na naukę, pytania i wspólne dzielenie się doświadczeniami. Za każdym razem pod lupę bierzemy jedno konkretne onboardingowe wyzwanie i dajemy na nie równie konkretną odpowiedź. Onboarding na autopilocie Labs to nasz wkład w technologiczną zmianę na polskim rynku HR. To jak – dołączasz?

Mamy tego więcej! Odbierz swój egzemplarz raportu z badań „Onboarding po polsku”

To blisko 50 stron eksperckiej wiedzy z rynku, na której możesz budować swoją onboardingową przewagę!