Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Lab #2

Welcome pack skrojony na miarę: jak spersonalizować paczki powitalne i zautomatyzować ich wysyłkę?

praktyczny 30-minutowy warsztat on-line

30 czerwca (czwartek), godz. 11:00

Zdejmij sobie z głowy uciążliwy obowiązek i zaskocz nowych pracowników doświadczeniem, jakie znają z zakupów e-commerce!

W czasie warsztatu:

  • pokażemy Ci, jak zautomatyzować wysyłkę welcome packów i jak nasza aplikacja wspiera takie podejście,
  • zobaczysz, jak umożliwić nowym pracownikom wybór spersonalizowanych pakietów powitalnych – i dlaczego warto to robić,
  • przekonasz się, że cały proces może wydarzyć się sam i przypominać bardziej „Netflix experience” niż tradycyjne onboardingowe doświadczenie.

A po wydarzeniu otrzymasz dostęp do demo nowej aplikacji Gamfi Onboarding, gdzie samodzielnie poćwiczysz tworzenie procesu onboardignowego (w tym automatyzację wysyłki welcome packów!).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (rozumianych jako dostęp do webinaru oraz materiałów z nim związanych) zgodnie z Polityką Prywatności.

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR i biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres e-mail. Jeśli jesteś dostawcą technologii / usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!).

Prowadzący:


Radosław Szczęsny
Head of Product w Gamfi

Od prawie 10 lat związany z rynkiem HR Tech, z Internetem jeszcze dłużej – od czasów 0202122 i pierwszego modemu. Projektant wielu aplikacji i gier reklamowych. Zrealizował kilkadziesiąt projektów wykorzystujących grywalizację. Zawodowo wielki fan automatyzacji, Scruma i dobrego designu, prywatnie – nie przegapia żadnego wyścigu żużlowego.

Anita Wojtaś-Jakubowska
CMO w Gamfi

Marketerka z 20-letnim doświadczeniem zawodowym, wyspecjalizowana (i zakochana ♥) w branży HR Tech. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Głównej Handlowej i Akademii Psychologii Przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Mentorka kobiet w programach Uniwersytet Sukcesu (Digital University) i LeaderSHEp in Tech (Perspektywy Women in Tech). Wielbicielka ludzi, otwartej kultury organizacyjnej i… roślin.

Onboarding na autopilocie Labs to cykl krótkich warsztatów, w trakcie których pokazujemy, jak usprawniać wdrożenie pracownika za pomocą funkcjonalności aplikacji Gamfi Onboarding. Tworzymy przestrzeń na naukę, pytania i wspólne dzielenie się doświadczeniami. Za każdym razem pod lupę bierzemy jedno konkretne onboardingowe wyzwanie i dajemy na nie równie konkretną odpowiedź. Onboarding na autopilocie Labs to nasz wkład w technologiczną zmianę na polskim rynku HR. To jak – dołączasz?

Mamy tego więcej! Odbierz swój egzemplarz raportu z badań „Onboarding po polsku”

To blisko 50 stron eksperckiej wiedzy z rynku, na której możesz budować swoją onboardingową przewagę!