Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Lab #3

Onboardingowa checklista dla menedżera: jak wspierać biznes cyfrowymi listami kontrolnymi?

praktyczny 30-minutowy warsztat on-line

7 lipca (czwartek), godz. 11:00

Poznaj rozwiązanie, które zwiększa zaangażowanie menedżerów we wdrażanie pracowników.

Cyfrowe checklisty pomagają menedżerom oszczędzić nawet 40% czasu i lepiej odnajdywać się w roli osoby wdrażającej. Sprawiają też, że onboardingowa współpraca pomiędzy HR-em i biznesem wchodzi na zupełnie nowy level!

W czasie warsztatu:

  • Dowiesz się, które zadania wdrożeniowe warto przydzielić menedżerowi.
  • Poznasz moc checklisty w procesie onboardingowym.
  • Zobaczysz, jak tworzyć zautomatyzowane, samoaktualizujące się checklisty, które prowadzą menedżera przez cały proces wdrożenia nowego pracownika.
  • Przekonasz się, że cyfrowa checklista może nie tylko oszczędzić czas menedżera, ale również usprawnić onboardingową współpracę na linii HR – biznes.

A po wydarzeniu otrzymasz dostęp do demo nowej aplikacji Gamfi Onboarding, gdzie samodzielnie stworzysz checklisty dla menedżera i nowego pracownika!

Podziel się tym linkiem z menedżerami, z którymi współpracujesz przy wdrażaniu nowych pracowników. Wpadnijcie na warsztat razem! 🙂

Zapisy na ten warsztat zostały zamknięte.

Serdecznie zapraszamy Cię kolejne wydarzenia organizowane przez Gamfi.

Wydarzenie jest przeznaczone wyłącznie dla przedstawicieli działów HR i biznesu reprezentujących firmy – wymagana jest rejestracja poprzez firmowy adres
e-mail. Jeśli jesteś dostawcą technologii / usług HR lub nie posiadasz firmowego adresu e-mail, Twoje zgłoszenie nie zostanie zaakceptowane (przykro nam – spotkamy się przy innej okazji!).

Prowadzący:


Radosław Szczęsny
Head of Product w Gamfi

Patryk Kaput
Head of Sales w Gamfi

Onboarding na autopilocie Labs to cykl krótkich warsztatów, w trakcie których pokazujemy, jak usprawniać wdrożenie pracownika za pomocą funkcjonalności aplikacji Gamfi Onboarding. Tworzymy przestrzeń na naukę, pytania i wspólne dzielenie się doświadczeniami. Za każdym razem pod lupę bierzemy jedno konkretne onboardingowe wyzwanie i dajemy na nie równie konkretną odpowiedź. Onboarding na autopilocie Labs to nasz wkład w technologiczną zmianę na polskim rynku HR. To jak – dołączasz?

Mamy tego więcej! Odbierz swój egzemplarz raportu z badań „Onboarding po polsku”

To blisko 50 stron eksperckiej wiedzy z rynku, na której możesz budować swoją onboardingową przewagę!