Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

  • Polski
  • English

Bezpłatny webinar „Strategiczny wymiar onboardingu” z udziałem Tiny Sobocińskiej

18.03.2022 (piątek), godzina 12:30

Od wielu miesięcy zaskakuje nas tempo zmian gospodarczych, społecznych i ekonomicznych. Kiedy wydawało nam się, że uporaliśmy z pandemią, stanęliśmy w obliczu wojny w Ukrainie, skutkującej napływem do Polski 1,5 mln uchodźców.

Choć przed nami wiele pytań bez odpowiedzi, jedno wiemy na pewno – stoimy przed wielkimi zmianami na polskim rynku pracy i w biznesie (każdym, bez wyjątku).

Zapraszamy na webinar „Strategiczny wymiar onboardingu: dlaczego proces wdrożenia nowych pracowników powinien stać się dziś priorytetem zarządzających” z udziałem Tiny Sobocińskiej, wieloletniej członkini zarządów ds. HR. W czasie webinaru odpowiemy na pytania:

  • dlaczego zespoły HR muszą wpisać usprawnienie onboardingu w swoje strategiczne cele,
  • jak powinien wyglądać proces wdrożenia w firmie wielokulturowej (i dlaczego wkrótce większość naszych organizacji takimi się stanie),
  • co ma wspólnego stres z efektywnością pracowników i dlaczego szefowie zespołów muszą systemowo rozwiązać problem stresu nowo zatrudnionych,
  • w jaki sposób standardy procesu wdrożenia pozwolą nam odciążyć biznes i zaoszczędzić miliony złotych rocznie,
  • od czego zacząć zmiany w procesie wdrażania pracowników.

Zarejestrowani uczestnicy webinaru otrzymają po wydarzeniu dostęp do nagrania oraz podsumowanie kluczowych wniosków z wydarzenia. Zapraszamy CEO, HR, liderów Biznesu, CFO, administrację, IT – wszystkich zaangażowanych w onboarding.

Zapisy na webinar zostały zamknięte, ale głowa do góry – wkrótce udostępnimy nagranie z wydarzenia.

Prowadzący webinar

Tina Sobocińska
HR4Future

HR Director z 20+ lat doświadczeniem w międzynarodowych firmach (PwC, DHL, Schneider Electric, Sanofi Aventis). Liderka networku Digital HR Champions. Pasjonatka i doradca HR w projektach: Workplace of the future, Culture Book, From the Great Rotation to the Great Attraction, Mega Trendy HR, Scan HR. Współautorka serii podcastów “Case study: praca hybrydowa”, nagrywanych z Jarosławem Kuźniarem w Voice House. Wykładowca na Uniwersytecie SWPS i w SGH.

Adrian Witkowski
Gamfi

Współzałożyciel i współwłaściciel Gamfi, firmy tworzącej narzędzia do onboardingu i motywacji pracowników wspierane grywalizacją. W ciągu ponad 10 lat wspólnie z zespołem zrealizował ponad 500 wdrożeń, m.in. dla InPost, UPC, T-Mobile, BGK, P&G, Rossmann, Volvo, Danone. Jest wykładowcą gościnnym na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie w temacie grywalizacji w biznesie. Wolne chwile poświęca pasjom, jakimi są design, podróże i e-sport.

Więcej wiedzy o onboardingu! Odbierz swój egzemplarz raportu z badań „Onboarding po polsku”

To blisko 50 stron eksperckiej wiedzy z rynku, na której możesz budować swoją onboardingową przewagę!