Masz pytania? Odpowiemy! Wyślij do nas wiadomość na contact@gamfi.com

Wdrożenie samo się zrobi – z Gamfi Onboarding!

Przetestuj demo aplikacji automatyzującej proces wdrożenia pracownika. Przekonaj się, że onboarding może dziać się sam!

Gamfi Onboarding to aplikacja, która krok po kroku prowadzi pracownika i jego menedżera przez proces onboardingowy

Nie wierz nam na słowo! Sprawdź demo na własnej skórze

Mamy dla Ciebie wersję demo naszej aplikacji. Teraz możesz samodzielnie sprawdzić potencjał zautomatyzowanego onboardingu!

Co czeka Cię w wersji demonstracyjnej?

  • Przejdziesz przez przykładowy proces wdrożenia – jako pracownik i menedżer nowo zatrudnionej osoby.
  • Zobaczysz, jak dodać do aplikacji pracownika i uruchomić jego onboarding.
  • Samodzielnie zbudujesz próbny proces onboardingowy – zobaczysz, jakie to proste!
  • Zapoznasz się z gotowymi szablonami treści zadań. Możesz wykorzystać je w całości lub dostosować do potrzeb onboardingowych działających w Twojej organizacji.
  • Poznasz wbudowane w aplikację mechanizmy, które uatrakcyjnią Twój onboarding, np. możliwość wyboru welcome packa czy sprzętu do pracy.
  • Na własne oczy zobaczysz, jak poszczególne akcje są automatycznie uwalniane w czasie.

Zdobądź dostęp do demo aplikacji Gamfi Onboarding!

Wypełnij formularz obok, by już wkrótce zacząć testować narzędzie.

Gamfi Onboarding | Aplikacja Onboardingowa Gamfi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu świadczenia usług drogą elektroniczną (rozumianych jako dostęp do wersji demonstracyjnej oraz materiałów z nią związanych) zgodnie z Polityką Prywatności.

Administratorem danych jest Gamfi Sp. z o.o. Dane osobowe są przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego (podstawa art. 6 ust. 1 lit. a) rodo). Mają Państwo prawo dostępu do danych i uzyskania kopii danych, usunięcia i modyfikacji danych osobowych, złożenia sprzeciwu, przeniesienia danych lub ograniczenia przetwarzania, wycofania zgody oraz do złożenia skargi do UODO. Więcej informacje na temat ochrony danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności lub zadając pytanie na rodo@gamfi.pl.

Automatyzacja wdrożenia

Jak to działa – i dlaczego tak dobrze?

+40%

oszczędności czasu menedżerów i HR

21%

krótszy czas wdrożenia do organizacji

+71%

większe zaangażowanie pracowników

15%

mniejszy koszt wdrożenia pracownika

Sekret tkwi w workflowach!

Nasza aplikacja oparta jest na mechanizmie workflowu, czyli zautomatyzowanej ścieżki onboardingowej.

Workflowy możesz dowolnie komponować, dostosowując je do potrzeb konkretnego stanowiska lub modelu pracy. Ich poszczególne elementy, czyli akcje, uwalniane są sukcesywnie, we wcześniej zdefiniowanych przez Ciebie momentach.

Dzięki temu Twój proces onboardingowy jest uporządkowany, a nowy pracownik i jego menedżer przechodzą przez niego krok po kroku, bez zbędnego chaosu.

W naszej aplikacji możesz zbudować od podstaw własne workflowy lub skorzystać z gotowych szablonów!

Z Gamfi Onboarding zautomatyzujesz
niemal wszystkie elementy procesu onboardingowego

Pozwól, że opowiemy Ci o kilku z nich.

Jak zabrać się za automatyzowanie onboardingu – i dlaczego warto?

Zautomatyzowane wdrożenie to lepsze doświadczenie onboardingowe dla nowo zatrudnionej osoby, więcej czasu dla menedżera i bardziej produktywne zespoły. Ale na czym polega ta cała automatyzacja i jak się za nią zabrać? Już tłumaczymy!

Spersonalizowane welcome packi, które „same się wysyłają”? Już czas!

Dowiedz się, jak zmienić wysyłkę pakietów powitalnych w „Netflix experience”, czyli przyjemny, zautomatyzowany i spersonalizowany proces HR.

Cyfrowa checklista dla menedżera, czyli jak angażować biznes w proces wdrożenia

Przekonaj się, że cyfrowa checklista może nie tylko oszczędzić czas menedżera, ale także usprawnić onboardingową współpracę na linii HR – biznes.

Za wcześnie na demo? Porozmawiajmy – bez zobowiązań!

Opowiem Ci o tym, jak w Gamfi widzimy proces onboardingowy. Wspólnie sprawdzimy, jakich rozwiązań potrzebuje Twoja firma i zaplanujemy kolejne kroki.

Pytania? Wątpliwości? Mamy wszystkie odpowiedzi!

Nie. Cała konfiguracja jest po naszej stronie. Jeżeli natomiast na którymkolwiek etapie korzystania z demo lub już wdrożonej aplikacj  będziesz mieć jakiekolwiek pytania, możesz śmiało skontaktować się z nami przez czat dostępny pod adresem help.gamfi.com.

Do uruchomienia onboardingu konieczne będzie dostarczenie podstawowych materiałów nt. Twojej firmy, benefitów pracowniczych, lokalizacji biura i otoczenia, a także ramówki pierwszego dnia pracy nowego pracownika. Najlepiej w formacie PDF.

Tak. Istnieje możliwość zmiany czasu trwania procesu onboardingowego. Modyfikacja odbywa się poprzez zmianę harmonogramu uwalniania kolejnych akcji w workflow (np. zadań lub wiadomości).

Tak. Możemy przygotować dla Ciebie indywidualną ofertę. Skontaktuj się z nami na contact@gamfi.com, aby poznać szczegóły.

W odpowiednim momencie nowy pracownik otrzyma wiadomość powitalną na swój prywatny adres e-mail wraz instrukcją logowania. 

Dowiedz się więcej tutaj>>

Zaloguj się do panelu administratora, aby śledzić postępy wszystkich procesów w czasie rzeczywistym.

Dowiedz się więcej tutaj>>

Tak! Bardzo o to dbamy. Więcej o tym, jak zabezpieczamy i przetwarzamy dane, możesz dowiedzieć się tutaj>>

Po uruchomieniu procesu dla konkretnego pracownika wszystko dzieje się już automatycznie i nie wymaga Twojej ingerencji. Poszczególne zadania i akcje uwalniane są według harmonogramu zawartego w przypisanym do pracownika procesie.

Tak, jak najbardziej. Takie treści można umieścić samodzielnie na naszej platformie – zarówno w formie zadań do wykonania w aplikacji, jak i w formie linka odsyłającego pracownika do zewnętrznych źródeł/systemów. 

W aplikacji dostępne są zarówno zadania o charakterze deklaratywnym (pracownik zaznacza, że coś wykonał), jak i zadania, w ramach których pracownik ma do wykonania określoną czynność (np. rozwiązanie krótkiego, interaktywnego testu sprawdzającego zapoznanie się z materiałem filmowym).

Wkrótce będzie można zaimportować całą listę pracowników (np. z arkusza Excel) do aplikacji i uruchomić dla całej grupy ten sam proces jednym kliknięciem.

To pytanie, na które nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak bardzo rozbudowany jest proces onboardingowy w danej organizacji, ile powtarzalnych aktywności onboardingowych realizuje zespół wdrożeniowy oraz czy firma ma w planach dynamiczny wzrost zatrudnienia. Nie bez znaczenia jest także tzw. employee experience – jeśli stawiasz na budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników, interaktywna aplikacja onboardingowa będzie się opłacać, niezależnie od liczby wdrażanych osób.  

 

 

Jeśli chcesz sprawdzić, ile czasu i kosztów może oszczędzić Twoja firma dzięki aplikacji Gamfi Onboarding, zgłoś się do nas na contact@gamfi.com. Mamy specjalny kalkulator, który pomoże Ci obliczyć określone parametry 🙂

W tej chwili w takiej sytuacji zaplanowane akcje zostaną uruchomione jednocześnie, natomiast pracujemy nad rozwiązaniem, w którym będą automatycznie rozkładane w czasie. Taki mechanizm pojawi się już wkrótce. 

 

Rozwiązaniem, które polecamy na ten moment jest stworzenie osobnej, skróconej ścieżki onboardingowej (workflowu) dedykowanej pracownikom zatrudnianym z dnia na dzień. W aplikacji taki workflow bez problemu można przygotować samodzielnie. 

W tej chwili aplikacja Gamfi Onboarding jest zintegrowana z systemem eRecruiter, ale w planach mamy integrację także z innymi systemami ATS, i nie tylko.

Tak. W takim przypadku polecamy stworzyć jeden ogólny workflow dla wszystkich pracowników, a potem konkretnym grupom pracowników przypisać dodatkowe krótkie workflowy uzupełniające główną ścieżkę onboardingową o określone zadania zgodne ze specyfiką danego zespołu lub stanowiska. 

Dane menedżera możemy pobrać z systemu ATS, np. z systemu eRecruiter. W chwili zmiany statusu pracownika na “Zatrudniony” wystarczy dodatkowo uzupełnić w określonym miejscu pole “e-mail menedżera” – wówczas przypisany do pracownika menedżer wraz z nim automatycznie trafia do systemu aplikacji. 

Potrzebujesz więcej wiedzy? Zobacz, jak w Gamfi myślimy o procesie wdrożenia.

Wrzuć onboarding na autopilota!

Zamień tradycyjne wdrożenie na nowoczesny, cyfrowy proces.